9 صبح تا 6 غروب 09120207760

بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج ❤️【1402】

زمان مطالعه: 4 دقیقه بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج کدام است؟ اخیرا در مطلب «نقشه برداری در کرج و تهیه نقشه UTM» ، تمامی خدمات نقشه برداری در این منطقه را به همراه نمونه نقشه های تهیه شده به طور مفصل توضیح داده ایم. پیدا کردن یک دفتر نقشه برداری معتبر و با سابقه همیشه جزو دغدغه ...

بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج
4 دقیقه
0 دیدگاه
سعید صادق پور
زمان مطالعه: 4 دقیقه

بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج کدام است؟

اخیرا در مطلب «نقشه برداری در کرج و تهیه نقشه UTM» ، تمامی خدمات نقشه برداری در این منطقه را به همراه نمونه نقشه های تهیه شده به طور مفصل توضیح داده ایم.

پیدا کردن یک دفتر نقشه برداری معتبر و با سابقه همیشه جزو دغدغه های اصلی کارفرمایان و مالکین محترم در پروژه های ملکی و ساختمانی بوده است.

شرکت های مختلف اگر چه با قیمت های مختلفی به ارائه خدمات نقشه برداری در کرج می پردازند، اما برخی از شرکت ها خدمات نقشه برداری را با قیمت منصفانه تری ارائه می دهند.

چگونه بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج را پیدا کنیم؟

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه بهترین دفتر فنی مهندسی نقشه برداری را پیدا کنید؟، ما 2 راه حال ساده را به شما پیشنهاد می کنیم.

☑️ در ابتدا می توانید با جستجو در گوگل و سرچ عبارتی همچون بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج”، لیست دفترهای مهندسی معتبر نقشه برداری در کرج را پیدا کنید و با آن ها تماس بگیرید.

پیدا کردن دفتر نقشه برداری در کرج

☑️ همچنین می توانید با مراجعه به سایت هایی مثل avval.ir و istgah.com دفترهای مهندسی معتبر شهر کرج را پیدا کنید.

روی عکس زیر کلیک کنید:

دفتر نقشه برداری در کرج ایستگاه

به طور کلی در حال حاضر، جستجو در اینترنت بهترین راه برای پیدا کردن بهترین شرکت مورد نظرتان است.

بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج

اگر به دنبال بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت نقشه برداری یک یو تی ام به سرپرستی مهندس سعید صادق پور است.

شرکت یک یو تی ام سابقه چندین ساله در ارائه خدمات نقشه برداری شهری و ملکی در سراسر استان البرز را دارد و خدمات نقشه برداری بسیاری را در پروژه های ساختمانی شهر کرج ارائه نموده است.

در این شرکت خدمات نقشه برداری از قبیل ✔️ تعیین مساحت زمین های مسکونی و کشاورزی ✔️ تفکیک زمین ✔️ تهیه نقشه UTM ✔️ نقشه برداری ازبیلت ✔️ مانیتورینگ دیواره گود✔️ تعیین حجم عملیات خاکی توسط تیم نقشه برداری مهندس صادق پور با دقت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.


آدرس و شماره تلفن بهترین دفتر فنی نقشه برداری در کرج 💯

☎️ شما می توانید برای دریافت مشاوره و گرفتن وقت نقشه برداری در کرج با شماره 09120207760 مهندس صادق پور تماس بگیرید (در روزهای کاری از 9 صبح تا 6 غروب).

📌 همچنین به منظور مراجعه به شرکت نقشه برداری یک یو تی ام به آدرس کرج. خیابان مطهری. نرسیده به آزادگان. ساختمان انجمن نقشه برداری مراجعه فرمایید (فقط با تعیین وقت قبلی).


دفترهای نقشه برداری در کرج چه خدماتی ارائه می کنند؟

شرکت های نقشه برداری به ارائه خدمات نقشه برداری متنوع و متعددی می پردازند و شما می توانید با توجه به نیازتان شرکت های معتبر بسیاری را پیدا کنید و به آنها مراجعه فرمایید.

نقشه برداری شهری یکی از کاربردی ترین و پردرخواست ترین خدمات شرکت های نقشه برداری در کرج می باشد و در تمام پروژه های ساختمانی به این خدمات نیاز پیدا می کنید.

☑️ کاربردی ترین خدماتی که بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج ارائه می کنند، عبارت است از:

⬅️ تعیین ابعاد و مساحت زمین

⬅️ تفکیک و قطعه بندی زمین

⬅️ تهیه نقشه مختصات UTM

⬅️ نقشه برداری ازبیلت

⬅️ مترکشی آپارتمان مسکونی

⬅️ تعیین حجم خاکبرداری و خاکریزی

تهیه نقشه یو تی ام در عظیمیه کرج

نقشه UTM اصلاحی-باقیمانده تهیه شده در عظیمیه کرج برای دریافت دستور نقشه از شهرداری منطقه 1

در چه مواردی لازم است به دفترهای نقشه برداری مراجعه کنیم؟

در موارد بسیاری که قصد خرید زمین یا ساخت آپارتمان در شهر کرج را دارید، پیش می آید که به خدمات نقش برداری نیاز پیدا می کنید.

☑️ اگر قصد خرید زمین ویلایی، باغ یا باغچه را دارید، مخصوصا اگر ملک مورد نظرتان به صورت قولنامه ای به فروش می رسد، بهتر است قبل از نوشتن قولنامه و پرداخت هرگونه مبلغی به عنوان بیعانه و غیره، نقشه ابعاد و مساحت ملک مورد نظر را تهیه کنید تا از مساحت واقعی آن اطمینان حاصل کنید.

هزینه ای که بابت تعیین مساحت ملک موردنظرتان پرداخت می کنید، نسبت به ارزش کل ملک و سودی که از بابت نپرداختن مبلغ اضافه به فروشنده به دست می آورید، عدد ناچیزی است.

☑️ در قطعات بزرگ شهری و روستایی که قصد تفکیک و قطعه بندی زمین به قطعات کوچک تر را دارید، می توانید به یک دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج مراجعه کنید تا زمین شما را به بهترین شکل ممکن تفکیک و قطعه بندی نمایند.

☑️ برای درخواست اشعاب برق و گاز و همچنین دریافت سند تک برگ از اداره ثبت استان البرز، لازم است تا نقشه UTM عرصه ملک را با مهر مهندس نقشه بردار عضو نظام مهندسی استان البرز تهیه کنید و به اداره مربوطه تحویل دهید.

نقشه UTM شامل یک برگ نقشه مهر شده مختصات دار به همراه یک حلقه CD فایل نقشه UTM می باشد.

☑️ برای تهیه نقشه های ازبیلت یا چون ساخت هم می توانید از خدمات دفترهای مهندسی نقشه برداری استفاده کنید.

☑️ دفترهای نقشه برداری همچنین می توانند حجم خاکبرداری و خاکریزی پروژه های ساختمانی شما را با دقت بسیار بالا محاسبه کنند.

 

آیا مطالعه این مطلب برایتان مفید بود؟

نظرات و سوالات خودتان را درباره بهترین دفتر مهندسی نقشه برداری در کرج برایمان کامنت کنید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
Call Now Button